Paskelbta

Shaggi Kilimai. Išskirtinė kilimų kolekcija

Kilimai – Jūsų namų puošmena!

 

Visiems malonu, kai namuose šilta ir jauku. Ir jūs galite lengvai sukurti tokią atmosferą, įsigydami minkšta ir šiltą ilgaplaukį kilimą. Šiame straipsnyje mes papasakosime kaip jį išsirinkti ir kaip tinkamai prižiūrėti.

Anglų kalbos žodis “shaggy” reiškia “pūkuotas, ilgaplaukis”. Tokio kilimo plauko ilgis gali siekti nuo trijų iki dešimties centimetrų. Kilimų pluoštai yra skirtingo ilgio, dėl kurio pasiekiamas jo švelnumas. Shaggy kilimai atrodo puikiai ant grindų, pagerina kambario garso izoliaciją, tai yra tikra kambario puošmena. Ilgaplaukiai kilimai gali būti tiek sintetiniai, tiek natūralūs – dirbtinio pluošto yra tokie pat gražūs ir minkšti kaip natūralūs, be to, juos lengva valyti ir jie reikalauja minimalios priežiūros. Geriausia vieta tokiam kilimui yra svetainė arba miegamasis, nes jie gali tapti tikru dizainerio atradimu ir visiškai pakeisti kambario įspūdį.

Ilgo plauko kilimų privalumai:

  1. Švelnumas ir minkštumas. Net neužlipę ant tokio kilimo jūs būsite tikri, kad jums bus labai malonu per jį vaikščioti, ant jo sėdėti ar žaisti su vaikais. Ilgas ir minkštas plaukas bus puikus akcentas svetainėje, miegamajame ar vaikų kambaryje, ten kur jauku ir malonu leisti savo laisvalaikį.
  2. Grožis. Ilgas plaukas sukuria visiškai kitokius vizualinius pojūčius, tai yra kitoks stiliaus ir skonio lygis, kurio niekas negali perduoti.
  3. Prisilietimo emocijos. Ant kilimo, turinčio ilga plauką, visada norisi atsigulti, jis visada traukią save paliesti.

Kilimai turintys ilgą, pūkuotą plauką yra labiau įnoringi nei kilimai be plauko, jei kalba eina apie priežiūrą. Tačiau to nepakanka, kad atsisakytumėte grožio ir švelnumo, kurį jie duos jūsų namams. Pakanka kiekvieną savaitę siurbti kilimą su specialiu plastikiniu antgaliu, ir kilimas su ilguoju plauku ilgą laiką džiugins jus savo minkštumu ir komfortu. Vienintelis įspėjimas, kad mes rekomenduojame atkreipti dėmesį į tai, kad jei jūs sutepsite kilimą, geriau naudoti specializuotas sauso valymo paslaugas! Kilimai, turintys ilgą plauką, yra labai patogus ir praktiškas dalykas, kuris ilgą laiką džiugins jus ir jūsų artimuosius!

Shaggi kilimai internetu – išsirink patikusį, užsisakyk, o mes pristatysime nemokamai visoje Lietuvoje!