Paskelbta

Art De Vivre – kilimų salonas Vilniuje

Kilimų salonas Vilniuje Art De Vivre - Menas gyventi gražiau
Menas gyventi gražiau

Kilimai „Art-de-vivre“, mes jau 15 metų esame Lietuvos rinkoje, todel drąsiai galime teigti, kad savo srityje esame geriausi, mes vieninteliai baltijos šalyse, kurie specializuojasi tik aukščiausios kokybės ir geriausios kainos rankų ir mašinų darbo kilimų prekyboje. Daugiau nei 300kv./m. poloto salone rasite daugiau nei 1000 kilimų – tradiciniai rankų darbo rištiniai iš Irano, Indijos, Pakistano, Nepalo, taip pat unikalūs dizaineriniai darbai, kurie analogu neturi visame pasaulyje.

Atstovaujame tokias kompanijas kaip „Guy Laroche“ , „Theko“ , turime garbės dirbti net su vienu žinomiausių kilimų dizaineriu Jurgen Dahlmanns, kurio kompanijos RugStar atstovais esame vieninteliai Lietuvoje. Žinoma pas mus rasite platų pasirinkimą mašinų gamybos kilimų, kuriuos vežame is geriausių pasaulio gamyklų specialiai Jums.

Mūsų personalas, kiekvienais metais dalyvauja seminaruose, kurie vyksta įvairiuosepasaulio šalyse, taip pasisemdami naujos patirties apie kilimus,jų tendencijas ir vyraujančias mada bei naujoves. Visada padėsime Jums išsirinkti kilima, kuris puikiai tiks jūsų interjere, patikusius kilimus pristatysime Jūsų norimu adresu, patogiu metu visoje Lietuvoje – NEMOKAMAI.

Mūsų partneriai interjero dizaino studija interjero dizaino studija www.casa-nova.lt padės įsirengti net ir išskirtiniausią būstą !

Kilimas.lt partneriai - Casa-nova interjero studija
Casa-nova